Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azt miért csinálhatja a...

Azt miért csinálhatja a szivem,hogy hirtelen a semmiből erősen és nagyon gyorsan elkezd dobogni?

Figyelt kérdés
Mindig csak akkor ha pihenek és hirtelen,ha egyből felállok,megmozdulok,meg is szűnik.De nagyon íjesztő.Régen gyakran előfordult,már évek óta nem tapasztaltam,de most hirtelen megint csinálta.Orvosnál voltam többszörr is,van egy kis billentyű hibám,de azt mondta az orvos nem kell vele foglalkoznom,nem veszélyes.Ahhoz lehet köze vagy ezt másnak is csinálja a szive és nem kell megíjedni tőle?

2020. jún. 2. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
A billentyűhiba miatt előfordulhatnak ilyen szívritmuszavarok, de ezeket mindenképp érdemes megmutatni kardiológusnak. Mennyi idős vagy?
2020. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Voltam kardiológián is meg szívultrahang.24 órás ekg is volt.27 éves vagyok
2020. jún. 2. 18:51
 3/7 anonim ***** válasza:
A 24 oras nem rögzítette a szíved "kirohanásait"?
2020. jún. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindennapos ez a semmiből jövő őrült szívdobogás. Mitrális prolapszusom van, ez szívbillentyűhiba, nem súlyos, de ezek miatt a ritmuszavarok miatt nagyon kellemetlen. Ilyenkor szívbogyó (gyógyszer) bevesz, félrevonulás, tenyér a mellkasra, szív fölé, hogy ki ne ugorjon és megvárom, míg elmúlik...
2020. jún. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát voltak kiugrások,de pont nem volt olyan vészes.Nyugalmi állapotban nem történt akkor semmi.
2020. jún. 2. 19:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak gyorsan dobog olyankor vagy szabálytalanul is?
2020. jún. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szabályosnak érzem.
2020. jún. 2. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!