Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kar zúzódással (könyék,csukló)...

Kar zúzódással (könyék,csukló) mennyi volt a legtöbb idő amit otthon töltöttetek?

Figyelt kérdés

Sajnos múlt hét csütörtök reggel munkába menet,egy hatalmasat estem biciklivel.

Alig tudtam felkelni,egy idegen jött oda segíteni,és apát felhívni aki azonnal jött értem.

Szinte mozgatni se tudtam a karom.

Elmentünk anyával a sebészetre,ott aztmondta az orvos röntgen után,hogy nagy valószinűséggel csak zúzódás,jegeljem,plusz írt fel rá kenőcsöt.

Próbáltam mozgatni a napokban,sokszor annyira fájt,hogy a gatyám nem bírtam felhúzni.

Már sokkal jobb azért,kicsit még elvan dagadva a könyék rész,és a csuklóm eléggé fáj ahogy mozgok,de jövő héten már szeretnék menni dolgozni,viszont a főnököm aztmondta jól gondoljam meg,mert a munkahelyen emelgetni kell nem kis súlyt..nemtudom mit csináljak,mert mégis csak másfél hete dolgozom ott..nem akarom hogy az állásomba kerüljön.


2020. jún. 5. 08:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Pár éve apukámnak egy munkahelyi baleset miatt zúzódott meg a bokája. Lábra állni sem tudott.

Nem tudom milyen krémet javasolt a doki, apukámnak ilyen fekete nadálytős krém egy hét alatt rendbe tette a bokáját.

Szerintem még két hetet maradj otthon. Hagyd hogy telsejen meggyógyuljon.

A munkával valószínűleg még több bajt okoznál.

Jobbulást:)

2020. jún. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!