Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Minek a jelei lehetnek a...

Minek a jelei lehetnek a hirtelen előtörő erős szédülés, rosszullét és bizsergő, zsibbadó érzés a fejben?

Figyelt kérdés

Már több hete előfordult bizonyos időközönként hogy nagyon hirtelen, egyik másodpercről a másikra erős szédülés fog el, mintha a teljes vérnyomásom eltűnne, mellé hányinger, elgyengülés, valamint gyakran zsibbadó, bizsergő érzés a fej egyes részein, főleg hátul. Rettegek hogy agyvérzésem lesz, 24 évesen elég korai lenne még... Ezek minek lehetnek a jelei? Volt másnak ilyen?

Ja és tudom: menjek orvoshoz, az lesz majd, csak sajnos jelen esetben szinte semmilyen rendelés nincs vagy korlátozott, és azért nem ártana legalább némi tipp hogy mi bajom lehet... Köszönöm előre is.



2020. jún. 5. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs szilikon melled? Az okozhat ilyet pl. olvass rola( breast implant illness)


Spirulinat nem szedsz?

2020. jún. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Panikroham, szorongas is lehet.
2020. jún. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Férfi vagyok szóval nem igazán. :D

#2 Köszönöm, az tényleg van, komolyan ilyesmit okoz? Fene gondolná. Ha elmúlna a szorongás az segítene?

2020. jún. 5. 23:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Paniktol siman. Hirtelen a ful zug, mintha viz ala merulnel, zsibbado kar, labakbol ero kimegy, hanyinger, izzadas.

Ez egyik tipikus fajtaja. Van legszomj is, furcsa bizonytalan szedulestol millio tunet.

Nekem gyogyszerek tartjak kordaban, harom evtizede jelentkezett, husz eve szedek gyogyszert, azota szulettem ujja. Ha elo is fordul, alkalmi nyugtato az antidepresszans melle ugy kordaban tartja, hogy egyedul repuloteren elrendezem magam, mig gimibe jarni lidercnyomas volt.

2020. jún. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!