Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mri papiron az L4-5 kozotti...

Mri papiron az L4-5 kozotti porckorong 12 X 7 mm van eloboltosulva plusz benyomatot kepez a duran, ez mennyire lehet sulyos? Tunetek vannak, derek- jobb lab fajdalom, zsibbadas es elorehajlaskor jobb labba fajdalom nyilalasa, plusz mar jaras kozbenis

Figyelt kérdés
Ez mar tobbb mint egy eve kezdotott , de nem mulik es neha cefetul faj. Vannak jobb es vannak rosszabb napok.

2020. jún. 6. 04:08
 1/3 anonim ***** válasza:
44%
Ha 1 évig nem foglalkoztál vele semmit nem lehet súlyos.
2020. jún. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Dehogynem foglalkoztam, tobb gyogytornasznal ia voltam, jelenleg is jarok! Kozben meg sulyzost edzest csinalok, izmos vagyok szoval a terhelest a gerincmerevito izmom vmennyire atveszi, csak erdekelt vna h a gyogytorna ellenere ez miertnem javul
2020. jún. 6. 14:34
 3/3 anonim ***** válasza:
44%
akkor rosszul csinálod, próbáld az egyik lábaddal a kifele rotálást, a másikkal a befelét csinálni nyújtásként. Azon az oldalon csináld amelyik sokkal rosszabb és hát fájdalmasabb is
2020. jún. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!