Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyakran megy a hasam. Nagyon...

Gyakran megy a hasam. Nagyon el van savasodva a bélrendszerem. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

A lényeg az hogy gyakran van hasmenésem, napi van hogy 6-8x is megyek a WC-re sajnos. Nagyon el van savasodva a bélrendszerem. Mit tudok tenni hogy helyre álljanak a dolgok? Irigylem az olyan embereket akik napi 1x vagy 2 naponta mennek a WC-re. :(


Nem tudom milyen doktorhoz lehetne ezzel fordúlni meg szégyellek is ilyen panasszal odamenni. :/


Az étkezési szokásomhoz annyit fűznék hogy vegetáriánus vagyok, azaz semmilyen húst nem eszek (se hal, se felvágott, se semmit) de sajtokat, meg minden mást a húson kívül eszek.


Aki tud segíteni abban hogy szilárd székletem lehessen azt köszönöm.



2020. jún. 6. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:

A neten rengeteg lugosito dieta van, a feherjet is boven lehet potolni, ami a hus miatt kimaradt.

Egyebkent ez a gasztroenterologia, belgyogyaszat hatokore. Egyaltalan nem szegyen ilyennel odamenni, ezert tanult, valoszinuleg mindent latott mar, ez meg egy enyhebb eset. Egyaltalan nem fog kirohogni, elitelni, vagy furan nezni rad, viszont az lenne legjobb, ha minel hamarabb elmennel, mielott meg fekely lesz a vege.

Normaflore, Lopedium nem hat?

2020. jún. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lopediumot szoktam bevenni ha nagyon úgy van de nem nagyon hat csak kis ideig.
2020. jún. 6. 14:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmi köze a savassághoz, lúgossághoz, ilyen baromságot!


Kérdező Első körbe menj a háziorvosodhoz, ő majd beutal gasztroenterológiára. Nincs ezen semmi szégyellni való, sőt, komoly betegség tünete is lehet az állandó hasmenés!

2020. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!