Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bal fülembe zümmögő hang?

Bal fülembe zümmögő hang?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi az oka, halkan hallom ,ha csend van. Szerda óta. 16F Vészes?

2020. jún. 6. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha hosszú ideig fennáll akkor lehet érdemes elmondani a házidokinak. Lehet elküld egy neurológushoz vagy egy fül orr gegeszhez.
2020. jún. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem vészes, de 16 évesen kissé korai.
2020. jún. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ahogy lehet menjél el fül orvoshoz.Ide nem kell beutaló sem.
2020. jún. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oks, mik lehetnek az okok?
2020. jún. 6. 18:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Fulzsir? Apamnak kiporszivoztak es elmult neki.
2020. jún. 7. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia! En 20 eves vagyok nekem tavaly kezdődőtt.. Eleinte nem zavart mert nem nagyon zugott.

Utána egyre jobban, annyira hogy este szinte alig birtam elaludni (ez mai napig igyvan sokszor) elmentem az orvoshoz es vizsgaltak ossze vissza, hallas vizsgalat stb a jobb fulemre nem mindent hallok meg meg most sem.

1 hetig fekudtem korhazban, vert vettek, nyomtak szteroiddal infuzioba hatha elmulik... Vizsgalatok minden jo volt.. De nem mult el.. Viszont szteroid fuggo lettem!!! Haza jottem a korhazbol es fokozatosan kellet le szoknom rola es amikor nem vettem be idobe, mindig iszonyatosan szedultem 2 lattam mindenbol, hanyingerem volt omlott rolam a viz, be vettem a gyogyszert egybol elmult.. Es ez szep fokozatosan le zajlott mig bevettem az utolso adagot.

Tovabbi vizsgalatok voltak minden jo volt meg mindig.. Hat nem tudjak mitol van.. Azt mondtak a sok idegeskedestol lehet.. (akkoraban tenyleg sokat idegeskedtem a munkahelyem miatt) volt mire fogjak hisz tudtak hogy dolgozom..

Mai napig ha a jobb oldalrol szol valaki vissza kell kerdeznem 2 x 3x hogy meg ertsem mit mondott, akkor is amikor nem zug a fulem..

Nekem is zummoges mintha sok darazs lenne benne.

Ezt csak azert meseltem el hogy ha arra kerul a sor akkor tudd kb mire szamithatsz. ekg,vervetel,nyaki ultrahang, hallas vizsgalat meg sok mas mar nem tudom..


Menj el ful orr gegeszetre es onnan kuldenek tovább!! Oda nemkell beuato.. Szerintem mi harabb menj el mert ha nalad meg talaljak a gondot akkor jobb hamarabb mint kesobb.

Ez sajnos nem kor fuggo..

En mar sokszor idegbeteg vagyok ettol...

Viszont nagyon kedvesek voltak sztkban is es korhazban is mindenki.

2020. jún. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hat eleg hosszu lett. Bocsi
2020. jún. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!