Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rossz lenne a vérnyomásmérő...

Rossz lenne a vérnyomásmérő vagy az lehet így ingadozik a vérnyomásom?

Figyelt kérdés
Megmértem 138 volt újra megmértem akkor már 124 majd 5 perc múlva már csak 111/70,fél óra múlva meg már 144/90 volt.Rossz lenne?Feltűnt sokszor hogy 140 körül méri nekem ,máséval meg még 120 sem szokott lenni.Azt még nem próbáltam ki hogy egymás után mérjem meg az enyémmel és máséval.

2020. jún. 8. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Mikor volt utoljára hitelesítve az a vérnyomásmérő?

Elemcsere?

Másé miben különbözik a tiedtől?

Meg egyáltalán minek méregeted 5 percenként?

Olyat csak (nagy) műtétek alatt szoktak, de akkor ez nem a te dolgod, és nem a saját vérnyomásmérődet használják.

2020. jún. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam,hogy hitelesíteni kell.Azt hol.szokták?Azért mértem meg ilyen sokszor,mert nem hittem el az értéket és gobdoltam inkább vissza ellenőrzöm.
2020. jún. 8. 20:36
 3/3 anonim ***** válasza:

A vérnyomás állandóan változik. Az enyém 130 körül van,de orvosnál 160 nál is magasabb.

Az orvos is úgy méri,hogy a mérés után 20-30 perccel újra méri.

Ez már a valósabb értéket mutatja .

Nem gagyi mérővel kell mérni.

2020. jún. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!