Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » El lehet tüntetni véglegesen...

El lehet tüntetni véglegesen bőrről a "terhes csíkokat"?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és az elmúlt 3 hónapban eléggé elmaradt a mozgás, és 3kg-ot híztam. Ez mind meg is látszik rajtam mert mind a két combomon és hátul a vádlimon megjelentek ilyen bőrnyúlásos csíkok (nem tudom a pntos nevétl). Nem szeretnék ezekkel együtt élni. Van valami biztos dolog amitől elmúlhat? Vagy megfognak látszani évekig?🥺

2020. jún. 14. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Stria. Max elhalvanyodasra van esély. Mondjuk ha 3 kiló hízástól megjelent, akkor nagyonnrossz bőröd van, nem fog semmi segíteni. Vádlin még nem is hallottam ilyenről amugy...
2020. jún. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nem múlasztja el semmi őket, a terhes nők hasán is meg szokott jelenni amikor hirtelen megnyúlik a bőr a növekedéstől a hasnál
2020. jún. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kötőszöveti gyengeség, semmi nem tünteti el, de elhalványodik. Genetika, ellene nem tudsz tenni.
2020. jún. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%

Majd később a plasztikai sebész, de házi praktikákkal nem.

A bőrőd mélyebb irha rétegei szakadtak meg, az nem tűnik el mint egy karcolás a felhámon.

2020. jún. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
No mesélj, egy plasztikai sebész egy kiterjedt, szülés utáni teljesen striás hasat hogyan tesz rendbe!
2020. jún. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kérlek, google a barátod... -_-


EAIaIQobChMI_4mZzr6B6gIVcYBQBh37yQX-EAAYAiAAEgKOwPD_BwE


[link]

2020. jún. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2020. jún. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A google barátomat megnézve a plasztika is csak halványítja, ki lehet fizetni egy rakás pénzt azért, amit a természet majd megold. A képeken pont látszik, hogy nem tűnik el a stria, nem is tünhet, hisz meg van repedve a bőr.
2020. jún. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet inkább azért jelentek meg mert növekszel, vagy volt most egy nagyobb növekedési fázisod. Nekem is ilyen tök hülye helyeken lettek anno striáim mert rövid időn belül sokat nyúltam
2020. jún. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8-as, nyílván, de a természetes halványulás akár 5-8 évig is eltart, ezzel meg egy kicsit felgyorsítjuk. Ne kötekedj, inkább örülj neki, hogy van ilyen. A negatív hullámaiddal menj máshova...
2020. jún. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!