Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 30 kg-t szeretnék leadni, 16...

30 kg-t szeretnék leadni, 16 éves vagyok. Edzôk, szakértôk regenerálódni fog a bôröm?

Figyelt kérdés

Kb. 5 hónap alatt szeretném leadni, napi 2 edzés (TRX és úszás, valamint torna) és természetesen a kajára is figyelek. A koromból fakadva reménykedek, hogy regenerálódni fog a bôröm és szép feszes lesz. Jól gondolom vagy már sosem lehet szép bôröm?


Mondjuk nem az a plötyi kövér vagyok, hanem akinek még így is feszes a bôre, szóval genetikailag is feszesebb a bôröm.


Szóval, lehet ugyanolyan szép bôröm?



2020. jún. 16. 23:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
annak aki tényleg fogyni akar, annak majd lesz ideje elolvasni, de látom nálad a szellemi szint durván befigyel
2020. jún. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ja most jön a mocskolódós rész :D még mindig neked vannak súlyproblémaid és te eszel kényszeresen ahelyett hogy ezt kezeltetnéd. :D 3 diplomával nem hiszem, hogy az en szellemi színtemmel lenne a probléma. :D ne ram legyel dühös mert nem tudsz lefogyni. Fogyókúraval nem is fogsz tudni csak életmód valtással.
2020. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Egyelőre kettőnk közül te tolod olyan stílusban mint egy szórakozott gyermeteg mónika show vendég, aki megsértődött mert valaki kétségbe merte vonni a falu szépe címét.


"3 diplomával nem hiszem, hogy az en szellemi színtemmel lenne a probléma. :D"


És te komolyan leírtad ezt, a diplomáid számát mint egy érv, taps.

2020. jún. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Talsolhatsz is.....nyilván nekes nincs 1 sem. :) Az egyik meg még szakiranyú is, úgy hogy veled ellentétben van "némi" elkepzelésem az élettanról és a zsíranyagcseréről. ;)

A frusztrált vélemenyed pedig rólad mond el kritikát. Aki pufi az többnyire frusztrált már csak ezért is érdemes lefogyni :)

2020. jún. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az igazat megvallva, szórakoztatóan egyszerű vagy, jót tesz az ember önértékelésének, de legyen meg az örömöd, én annyiban tudom hagyni.
2020. jún. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Lászik :D ezt a hulla felesleges választ is azért rittyentetted ide. :D írj még ide valami sértő dolgot. Úgysem bírod ki. :D aztán edd teli magad levezetésképp :D az már úgyis olyan jól megy.
2020. jún. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!