Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valami egyszerű házi...

Van valami egyszerű házi praktika hogy eltünjenek a striák?

Figyelt kérdés
Olvasgadtam de minden hol az van kókusz olaj meg ilyen olyan olajok de vidéken élek és kb csak napraforgó olaj van. Tudtok valami egyszerű praktikát hogy a striák halványodjanak vagy eltünjenek?

2020. jún. 18. 01:07
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Valóban, a kókusz olaj/zsír használ, de leginkább Aloe Verával. Viszont nem rövid távon, hanem 3 hónap kezeléssel, aminek eredménye már 2 hónap után látszik.

Nézd, ha semmi más nincs, esetleg használhat a napraforgó olaj, ki tudja.

A stria a bőr kinyúlása, elviekben használhatna. Nekem viszont csak aloe vera használatával vannak tapasztalataim.

2020. jún. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
A stria a bőr megnyúlásából eredő repedezés ( konyhanyelven) ezt visszafordítani nem lehet. Elhalványodik idővel.
2020. jún. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Sejtettem, ha kiírom, amit TAPASZTALTAM, sőt, amit ajánlottam, és használt másnak is (Aloe Vera zselé önmagában, esetleg még kókusz olaj hozzáadásával) lesz olyan, akinek ez nem hasznos, nem tetszik. PEDIG ez akkor is használ, csak hosszabb idő alatt.

Nem ajánlanám, ha nem segítene.

2020. jún. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A vidék nem lehet gond, sőt, ha neten rendel néha még kedvezményt is kap.. Aloe varan kivül van még olyan készítmény ami helyreállitja a bör eredeti állapotát. De ez sem hat 2 nap alatt. Ib kell 1-2 hó. Ez a pray magyar szabadalmaztatitt termék, én is használon de nem erre. Napozás is használ valamennyire, valamint a mérték sem mindegy, hogy a bőr mennyire tágult.
2020. jún. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Így készítheted el:


Olvassz fel egy darabka vajat.

Csepegtess bele narancs esszenciális olajat.

Adj hozzá egy kanál mézet.

Ezután keverd össze jól az így kapott kencét.

Alaposan masszírozd a bőrödbe, akár az egész lábadra is tehetsz belőle.

Hagyd fent, amíg beszívódik a pakolás.



WooHoo-tipp:

Még intenzívebb hatást érhetsz el, ha szaunázás közben kened fel ezt a házi pakolást. Ha kedveled ezt a rekreációs tevékenységet, használd ki a lehetőséget, és kend be a lábad alaposan. Az eredmény valóban látható és tapintható lesz! Közismert a szauna kitűnő bőrápoló hatása, ugyanis hozzásegíti a bőrt a gyorsabb megújuláshoz. A pórusokat a hideg-meleg váltakozása is kifejezetten megedzi, így a bőr feszesebbé válik.

2020. jún. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez jó de ennél van sokkal hatékonyabb. Ebben a kérdésben a pénztárca szab határt..
2020. jún. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!