Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha sok vitamint szedek fogyhatok?

Ha sok vitamint szedek fogyhatok?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony vagyok, ez mindig is így volt, de megelegeltem és elkezdtem egy étrend kiegészítőt, de mellette szedek béres cseppet, és hiába eszek 8 szor egy nap akkor sem hizok, sőt már szinte fogyok, szv valaki segítsen nekem.

2020. jún. 18. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem a vitaminoktól fogysz. Komplex B vitamint szedj, illetve nem ártana a pajzsmirigyed kivizsgáltatni. A másik lehetőség, hogy genetikailag vagy vékony, akkor a súlyzós edzések tömegnövelő étkezéssel lehetnek megoldás.
2020. jún. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen az a tomegnovelo étkezés? Nem elég a tejtermék meg a kolbász? Értem én hogy edzeni, de én sportolok sokat mégsem hizok
2020. jún. 18. 13:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit sportolsz, és mit/mennyit eszel egy nap?
2020. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ht elég sokat eszek, ma is, felkeltem, reggeliztem egy pirítós majd elmentem bizi osztasra, aztán hazafelé bementem fornettibe olyan 10 körül mert nagyon éhes voltam és ettem egy csomó pogit meg ilyen meggyes cuccot, aztán hazáértem egy granatalmát, aztán délre egy nagy tál spagettit, aztán 2-3 körül mivel éhes voltam és nagyon nem volt itthon más, ettem egy kis Nutellat ilyen puffasztott cuccal meg gumicukrot meg ittam rohadt sok vizet, igaz most kicsit fáj a hasam, de sztem az más okokból, és am most fogok vacsozni mert éhes vagyok szv ennyi, és am szertornazok, meg táncolok egyben, de azért ne úgy képzeld el higy ilyen nagyon komoly szinten nyomom a tornát, nekem az csak ilyen hobbi, a táncolás ht azt meg normálisan, de imádom mindkettőt szv nem hiszem hogy az a baj higy nem mozgok, mert igazából sztem ami rajtam van az izom és egy deka háj se, és igazából én nem hájat szeretnék, egyszerűen csak hízni egy kicsit. Ám 16/L
2020. jún. 18. 18:36
 5/6 A kérdező kommentje:
Jah és am szoktam sok tejet is inni szv a fehérje is megvan, csak pont ma kimaradt
2020. jún. 18. 18:38
 6/6 A kérdező kommentje:
Valakiiii segítsen
2020. jún. 18. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!