Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyám megtagadja a mentők...

Anyám megtagadja a mentők hívását, belehalhat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap óta egész nap a wc-n ül, nagyon fáj neki a végbele, nem tud kakilni, nem tudja kinyomni, még a nem kemémyt sem, pedig próbáltuk puhítani. Aranyérre gyanakszik, egész nap és éjjel sikoltozik, nyög, kiabál hogy meg fog halni, valaki ölje meg, stb. Wc papírral kézzel szed ki mini darabokat maximum. Hiába mondom anyámnak hogy kène mentő, megtagadja a mentőket, ha ki is hívnám ellenkezne velük, mentő és orvos ellenes ember viszont gyógyszermániás, mindenféle krémet, kúpot és gyógyszert bevett.

2020. jún. 20. 13:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
95%
Nyugodtan hívd ki a mentőket, akkor már nem fog tiltakozni ha ott vannak
2020. jún. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 A kérdező kommentje:
Azt mondja hogy csak nyugalom kell neki és nem fogják ellátni, mert a társadalom fele aranyeres és ez normális ami vele történik, nem akar feleslegesen 200 ezer forintot fizetni a mentőknek mert a semmiért hívtam ki őket.
2020. jún. 20. 13:57
 3/72 anonim ***** válasza:
92%
Hívd ki amíg nem késő.
2020. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
95%
Hívd ki, ,mert te leszel érte a felelős, ha baja lesz. Legalább a kórházban leül mellé egy pszichiáter is, ha így viselkedik, bizony, szüksége van arra is. 112, tárcsázz. Amúgy anyádnak nincs betegbiztosítása, hogy 200 ezer forintról beszél?
2020. jún. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
2%
Ja, hogy nincsen biztosítás, nincsen munka? Ez a probléma? Egyébként neki kéne kihívnia, de ha te hívod ki és ő állítja hogy nincsen semmi baj, fizethetsz valószínűleg...
2020. jún. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
91%
Nem egészen értem, miért fizetne 200 ezret a mentőknek? Szerintem is hívd ki őket, vagy a háziorvost, talán szemtől szemben anyád nem lesz ennyire vaskalapos. Ha mégis, előbb utóbb el fog jutni arra a pontra, hogy muszáj lesz kórházba mennie, addig meg szenvedjen...
2020. jún. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
85%
Szólja mentőknek, hogy a viselkedésével is baj van, összevissza gyógyszerezi magát, és készüljenek fel a tiltakozó magatartására. Akkor talán kap egy nyugtatót is, hogy meg tudják vizsgálni. Anyád valószínűleg idegbeteg, ideje, hogy orvosok lássák.
2020. jún. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
82%

Üljön egy kád forró vízbe, mintha fürödne, és próbálja meg abban.

Tudom hogy gusztustalannak hangzik, meg igen rossz lenne utána takarítani a kádat kivenni belőle a cuccot, stb. de a meleg vízben ellazulhatna az alsó része.

Ha pedig gyógyszermániás, akkor most rögtön menj le a gyógyszertárba és vegyél kisbabáknak való glicerines végbélkúpot. Mond azt a gyógyszerésznek, hogy kisgyereknek kell valami ami nem gyógyszeres, csak segít neki a szorulásán. A kúpot anyád tegye fel a végbelébe és várjon egy kicsit amíg belül a melegtől szétolvad és segít. Addig le is feküdhet, csak tegyen valami törölközőt maga alá, mert a folyékony glicerin ki is tud folyni kocsit, és zsíros cseppeket hagyhat az ágyon, kanapén.

Anyádnak addig mond meg, hogy hagyja abba az erőlködést, várjon türelemmel amíg visszaérsz.

Tehát gyógyszertár, glicerines végbélkúp, aztán ha ez sem jön be, akkor próbálja meg kád forró vízben!

2020. jún. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
82%
Ne kontárkodjatok, hívd ki az ügyeteles orvost vagy a mentőket, ne kezelgesd, a végén téged rángatnak majd meg, hogy anyádnak miattad lett baja, segítségnyújtás elmulasztása a neve.
2020. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 A kérdező kommentje:

Üvöltözik velem, hogy ki ne merjem hívni vagy kitagad otthonról (20 vagyok).

Ma reggel belázasodott amúgy.

Van munkája, nekem nincs.

2020. jún. 20. 14:06
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!