Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vállfájdalom megoldás?

Vállfájdalom megoldás?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Sajnos (szerintem) a rossz tartásomból eredően nagyon fájnak a vállaim és vállkörzéskor nagyon ropognak. Masszázskor is ordítani tudnék a fájdalomtól, de utána érezhetően jobb lesz. A masszázst a párom szokta végezni, ő azt mondja, hogy nem érez csomókat.

Akkor mégis mi lehet ez? Olyan kicsit, mintha a csont is fájna, nem csak az izom.

Erre van valami megoldás?


Bocsánat, ha kicsit összeszedetlenre sikerült és ha rossz kategóriába tettem fel a kérdést!



2020. jún. 20. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
19%

Tehát a párod ezek szerint reumatológus, és megkérte a szükséges vizsgálatokat, ami alapján diagnosztizált.

És valószínűleg másodállásban gyógymasszőr.


Nagyon fontos, hogy még véletlenül se menj el orvoshoz a problémáddal.

És semmiképp se a háziorvosnál kezdj, mert még képes lenne tovább küldeni szakorvoshoz.

2020. jún. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerintem senki nem írta azt, hogy az lenne, azt írtam, hogy nem érez csomókat.

Jesszusom, ha nem tudsz érdemben, teljes irónia nélkül megfogalmazni egy választ, akkor minek fáradozol azon, hogy ezt leírd? Most jobban érzed magad ettől?

Annyira de annyira imádom, hogy anoním senkik osztják az észt, mert végre az internet világában arc és név nélkül kiadhatják a belső feszültségeket olyan embereken, akiket 1. Nem ismernek 2. Semmit nem artottak nekik.

2020. jún. 20. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!