Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valakinek...

Van olyan, hogy valakinek nincs szaga a lábának?

Figyelt kérdés

Tehát ha mezítláb van, vagy ha kilép a cipőjéből az illető, akkor nincs az a megszokott lábszag.

Mitől függ, hogy van, akinek nagyon szagos, van, akinek meg nem?



2020. jún. 22. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Verejtéktermelés. Van akinek erősebb, van akinek gyengébb.
2020. jún. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kicsi voltam, akkor mindig izzadt a lábam és nagyon büdös volt. De aztán felnőttkoromra elmúlt az izzadás és ezzel együtt a szag is.
2020. jún. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Függ attól is, hogy ki milyen zoknit és cipőt hord. Ha pl. műszálas zokni és gagyi ciő, akkor lesz lábszag. Ha pamut zokni és jó minőségű, lélegző bőr cipő, akkor nem lesz.
2020. jún. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
ha mezítláb vagy, nem büdös a lábad
2020. jún. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4-es

Ja, amíg nem kell kint mászkálni a kutyaszarban, meg a hányásban.

Amúgy kivitelezhető a fenti kívánság az alábbiak szerint: alapos lábmosás, szárítás, cipőt fel, majd ha azonnal utána "kilép a cipőjéből az illető, akkor nincs az a megszokott lábszag"

2020. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én itthon mindig testápolóval kenegetem a lábaimat, ezért az én lábfejem és zoknim általában kókusz illatú.
2020. jún. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek nagy részénél a rossz minőségű cipő, zokni, nylonharisnya (tudom, sajnos kötelező sok helyen), és főleg ezek kombója okozza a lábszagot. Aztán persze vannak, akik genetikailag erősebben izzadnak meg sajnos az igénytelenek is. Nekem is orrfacsaró lábszagom volt napi mosakodás, lábdezodor mellett is, aztán váltottam télen bőrcsizmára, minőségi harisnyára, jobb időben pamut zokni+jó minőségű sportcipőre, azóta szinte semmi. Az is sokat javít még a helyzeten, ha nem ugyanazt a cipőt hordod hosszú ideig, hanem adsz neki legalább 2-3 hetente 1-2 napot, amikor kiszellőzik. Persze tudom, ez nem mindig kivitelezhető.
2020. aug. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!