Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggel óta borzasztóan fáj a...

Reggel óta borzasztóan fáj a fülem mitől van ez? Kb 10-15masodpercenként benyilal a dobhártyám és ha iszok vagy eszek képtelen vagyok lenyelni... nagyon rossz érzés Tobbi lent

Figyelt kérdés

Nem kaptam huzatot mert nem voltam sehol csak hetfon de gondolom akkor mar mutatkozott volna hamarabb is,hajat meg nem mostam csak szombaton szoval viz se mehetett bele

Magatol megfajdult es bortasztoan faj

Valami tipp hogy mitol van???



2020. jún. 25. 00:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól még lehet valamilyen gyulladás. Futás a fülészetre, kérj időpontot. Oda nem kell beutaló. Kérj sürgős időpontot, mert komoly baj lehet belőle. A fülgyulladás amúgy is nagyon fájdalmas. Kisugárzik az állkapcsodra, még a nyakadra is, a füled mögött is biztos fáj.

Addig tegyél sót egy tiszta zokniba, csomózd meg a végét. Tedd be a sütőbe, melegítsd fel. Aztán takard be egy törölközőbe, és tedd a füledre. A meleg jót tesz a fájdalom ellen. Sürgősen menj orvoshoz, mert ha valamilyen gennyes gyulladás, mehet felfelé, az agyad felé is.

2020. jún. 25. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy jó marék sót tegyél, nehogy csak "megsózd"! :-D
2020. jún. 25. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!