Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van meg valaki, akinel esetleg...

Van meg valaki, akinel esetleg idegalapon a kemeny szekletet, amit orakig vissza lehet tartani, mikor vegre vecere megy, azonnal egy vulkankitores szeru lagy koveti?

Figyelt kérdés

Szemely szerint ket dolog osszjatekara gondolok. Hogy egy kinyomozando felszivodasi zavar osszecsapott az eros szorongasommal.

De van-e, volt-e mas is ugy, hogy ha egyszer a szeklet kimozdult, tulsagosan beindult a perisztaltika?

Egeszsegesen taplalkozom. Naponta megyek vecere. Rajtam mulik, mikor, de ahogy irtam, ha megyek, utana kiszamithatatlanba csap at.



2020. jún. 25. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is szokott lenni,főleg ha sok szénsavas üdítőt vagy vizet iszom. Lehet kicsit savas vagy.
2020. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia

Basszus neked kiderült mi okozza ezt? Hasonló helyzetben vagyok. Reggel/délelőtt ha kimegyek wcre az eleje rendes kemény, de ami utána jön az lágy szinte hasmenéses. De ennyi és napi egyszer megyek ki. Intoleranciát néztem, de csak tejre jött ki és azt el is hagytam. Neked nem gyomorsavtól vagy ilyesmitől volt? Stressz?

2020. aug. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!