Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon visszeres lábat -55éves...

Nagyon visszeres lábat -55éves f- mivel lenne érdemes kezelni?

Figyelt kérdés

rendeltem omega 3 halolajat, kenegetve van lioton géllel, DIO-PP étrendkiegészítő -diosmin hatóanyagú - készítmény fogyasztásával


[link]



Mit lehetne ezen kívül még tenni?


Műtéti eljárás szóbajöhet?

Az a probléma, hogy a lézeres műtét ilyen 300 ezertől felfele, 2 lábnál már 6-7 kilóról beszélünk.

Ezt támogatja a TB?


A hagyományos műtéttől, ami a sima sebészi, meg azért félünk, mert elvileg azt támogatja csak a TB, de sajnos a kórház itt nagyon elavult, 80-as éveket idézi. Továbbá a munkahelyről könnyen kirúghatják, jelen körülmények között táppénz esetében. Nem tudom mit lehetne tenni.


2020. jún. 28. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Leginkább megmutatni és konzultálni érsebésszel. 57 éves vagyok, az elmúlt 3-4 évben lett csúnyább a lábam, de már évek óta szedem az omega3-t, attól csodát ne várj.
2020. jún. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Detralexet tudnám javasolni, de visszafordítani nem fogja a viszereket. Műtéti indikációt igazán csak az jelent ha tünetes. Tehát ha fáj rendszeresen vagy más panaszt okoz. De ha erős esztétikai problémát jelent, akkor is meg lehet műteni esetleg. És igen érsebésszel kellene konzultálni.
2020. júl. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!