Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sok volt a cigi és érdekes...

Sok volt a cigi és érdekes érzés amikor nyelek, mi lehet ez, vagy élt már át valaki hasonlót?

Figyelt kérdés
Két nap egymás után voltam buliban, és ittam is majd egy dolog miatt szarul éreztem magam és elég sokat cigiztem. Amúgy is dohányzok, de most így tényleg nagyon sok lett. A torkomban érdekes érzés van amikor nyelek, száraznak tűnik és olyan érdekes hang is van. Ne ítélkezzen senki, és nem olyan válaszokat várok hogy ne cigizzek meg nem egészséges, én ja tudom tisztában vagyok vele. Arra vagyok kiváncsi tudja e valaki mi ez, és elmúlik e vagy kell tenni ellene valamit. 16 vagyok szóval kétlem hogy torok rák lenne vagy ilyesmi.

2020. jún. 28. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
A füst szárítja a nyálkahártyát, ez által egyébként könnyebben lehet összeszedni vírusos bagy bakteriális fertőzést. Ki van száradva a torkod a sok cigi miatt, plusz az alkohol is dehidratáló. Igyál sok folyadékot, ne szívj annyi cigit 1 napig és helyrejössz.
2020. jún. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ. Igazából megnyugtattál most
2020. jún. 28. 15:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Uh, a válaszoló engem is megnyugtatott kicsit, nálam is hasonló a helyzet, csak hangom is alig van, sokat ittam, cigiztem is, nagyon megnyomtam
2020. júl. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!