Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanásos hátra?

Pattanásos hátra?

Figyelt kérdés
Sziasztok nagyon csúnya a hátam tele pattanassal van pár ami még gyulladt de legtöbbje heg mit ajánlotok mint hegekre mint újak megelőzésére illetve van egy pár a melkasomon is de az nem olyan durva persze lehet az oka a pubertás de nagyon zavar itt a bikini szezon kérlek sigitsetek

2020. jún. 28. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Akné.

Bőrgyógyász.

2020. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász
2020. jún. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Orvos nélkül nincs esélyem megúszni? Úgy értem házi praktika vagy valami termék?
2020. jún. 29. 00:19
 4/8 A kérdező kommentje:
És egy bőrgyógyász mennyi idő alatt tudná rendbe hozni?
2020. jún. 29. 00:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs praktika és minél tovább huzod annál nagyobb az esély hogy a hegek megmaradnak....nekem néhány hónap alatt gyógyszerrel lett rendbehozva. Ha akkor nem lépek a hátam, a mellkasom és az arcom tele lenne hegekkel.
2020. jún. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kozmetikus sem tud vele mit kezdeni mert az közelebb van, van kozmetikus ismerősünk bár belőled ki indulva bőrgyógyász tűnik legoksabbnak
2020. jún. 29. 17:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy ertelmes kozmetikus alapból hozza se nyúlna bőrgyógyász engedélye nélkül, tehát ha olyat találsz aki elvállal menekülj. Egyébként igen, en végig jartam mindent kipróbáltam mindent, egyedül a fogamzásgátlóra mondtam nemet. És bárcsak rögtön a borgyogyasznal kezdtem volna, sok időt energiát és önbizalomhiányt megsporolhattam volna....
2020. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2020. jún. 30. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!