Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez utalhat valamilyen komolyab...

Ez utalhat valamilyen komolyabb betegségre?

Figyelt kérdés

Kb 2 napja azt érzem, hogy égő-szurkáló fájások vannak a combomban, kicsit mintha derékból is sugárzana lefelé. Nincs külső sérülésem vagy égésem. Amikor hozzáérek a bőrhöz, már fáj. Nem erőltettem meg. Tegnap ahogy zuhanyoztam,és hozzáért a vízsugár fájt.

Valakinek van ötlete, hogy mi lehet ez? Vagy milyen orvoshoz forduljak?

29N



2020. jún. 29. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el a háziorvosodhoz, és majd ő beutal a megfelelő szakorvoshoz. Minél előbb menj el, mert elég sokára adnak időpontot.
2020. jún. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És milyen problémákat jelezhet ez? Én eddig csak azt találtam, hogy az a baj ha teljesen elveszik a hőérzet, de én érzem a hideget és meleget is. Ilyen esetet mint az enyém még nem találtam. De gondoltam arra is, hogy az én kávém már kihűlt mire hoztak és mire a barátnőm kávéját kóstoltam már nem volt annyira meleg mint mondta. De a válqszod köszönöm!
2020. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Oh elnézést, előző vagyok, rossz kérdésre írtam választ és nem néztem hogy véletlen átnyomtam
2020. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!