Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egészségesen táplálkozom, és...

Egészségesen táplálkozom, és edzek,de nem fogyok. Miért?

Figyelt kérdés

egészségesen eszek, és biciklizek, futok, gyakorlatozok, de nem lárszik rajtam.

Nem kilóból akarok fogyni, hanem, hogy az a kis zsír lemenjen a hasamról, ami van.

mit csináljak szerintetek?



2020. jún. 29. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy egészségesen eszel az kevés, a zsír nem fog lemenni, ha nem kezdesz el fogyni.
2020. jún. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

- egészséges ételekből is lehet sokat enni, vagy többet, mint a kalóriaszükségleted

- lehet, hogy annyira kevés felesleg van rajtad, hogy már nehéz bármennyit is fogyni

2020. jún. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az a kis zsír a hasadról az egyik legnehezebben leadható dolog, gyakorlatilag bárhonnan előbb fogysz, mint onnan. Nem elegendő egészségesen táplálkozni, szigorú diétát kell hozzá tartani. Az edzésnek is keménynek kell lennie. Sokan esnek abba a hibába, hogy a “nagy sétákat” is már kemény, izzasztó edzésnek tekintik és nem értik, hogy 2 hónap után hol a kockás has. Esetleg ezt a részét is átgondolhatod, hogy biztosan eleget és jót edzesz-e, bár leírás alapján sztem elsősorban a diétádat kell szigorítanod.
2020. jún. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mr.Q77 ***** válasza:

Hány éves vagy?fiú/lány? cm/kg?. Mit értesz egészséges táplálkozás alatt? Mennyit futsz/biciklizel és milyen rendszerességgel? mit "gyakorlatozol"?


Máshol nincs zsír? Testalkat?


Ezektől függetlenül, mindenkinek egyéni adottságai vannak, máshol raktározza a zsírt a szervezet (fenék/comb/has stb) és persze ahova leginkább raktároz onnan megy le utoljára.


Vagy pl akinek nincs dereka annak kevesebb zsír is sokkal látványosabb és nehezebb szép lapos hasat mutatnia.

2020. jún. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

16 éves lány 168 cm 57 kg.

Nem iszom üdítőt, se chipset, nem eszem ezeket a "modern" egészségrontó kajákat, nem eszek sokat, csak amennyi szükséges. Édesanyám egészségesen főz, mivel ő már 50 éves de nincs rajta semmi felesleg.

Napi rendszerességgel biciklizek kb 1 órát. Futni mikor hogy. Gyakorlatozok, felülés, plank, guggolás, húzódzkodás, súlyzós gyakorlatok stb.

Csak a hasamon van.

Testalkatom homokóra.

Van derekam, csak elől dudorodik egy kicsit, azt szeretném hogy lemenjen

2020. jún. 29. 10:56
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem normális hasad lehet.

Lehet, hogy nem totál egyenes, mint egy deszka, de tök normális.

2020. jún. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szüleim is ezt mondják, de szeretném, ha egy kicsit laposabb lenne
2020. jún. 29. 11:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit túlságosan rápörögtél erre a témára. Emberek vagyunk, nem robotok. Nem egy test vagyunk csak és kizárólag. Nem jó, ha ennyire a tested rabja vagy.
2020. jún. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ha 168 cm vagy es 57 kg, akkor a sulyod pont optimális, sot 68 kg-ig az is marad.

A hasad akkor fog izmosodni,es eltunni az a kis zsir, ha hasra edzel es pl vacsorara hust eszel zoldseggel.

De ilyen suly mellett en nem aggodnek.

En ehhez a magassaghoz mindig 65 kg voltam ket gyerek elott es igy utolag az nagyon is jo volt.Az 57 kicsit keves is.

2020. júl. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!