Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyajegyet távolítanak el úgy...

Anyajegyet távolítanak el úgy tb finanszírozottan, hogy nincs baja?

Figyelt kérdés

Van egy anyajegy a hasamon, pont ott ahol a nadrágjaim dereka. Tehát pont útban van, a nadrág mindig kidörzsöli, utána elégge éget, fáj, valamikor még vérezni is szokott. Miután először vérzett, elmentem bőrgyógyászatra, de azt mondták, hogy teljesen egészséges. Mondjuk ekkor nem kérdeztem meg, hogy van-e lehetőség eltávolításra.

Szóval ha visszamennék, és elmondanám ugyanezeket, és megkérdezném, megcsinálnák a műtétet?

Tényleg nem az esztétika miatt, hanem mert nagyon zavaró és félek, hogy hosszútávon valami baja lesz.

Egyébként kb 0.5 cm átmérőjű és hát úgymond kiáll a bőrből ( jobban nem tudtam megfogalmazni :D )



2020. jún. 29. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem megcsinálták anno
2020. jún. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen. Megmondod sérül a ruhától, vérzik, akkor leveteti a bőrgyógyász.
2020. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!