Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan emeljem ki nehéz...

Hogyan emeljem ki nehéz embereket az ágyból a tolókocsiba és vissza?

Figyelt kérdés
Idősotthonban dolgozom. Vannak nehezebb emberek, akiket csak segítséggel tudok kiszedni az ágyból/lerakni. Van valami praktika, ami segíthet? Azon kívül, hogy elkezdek gyúrni?

2020. jún. 30. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én ápolónak tanulok az egyetemen és azt tanítják folyamatosan (én 156 cm és 45 kg vagyok), hogy egyedül ha nem vagyunk benne biztosak semmiképp ne kezdjük el, de ha úgy érezzük mi azt egyáltalán nem tudjuk megcsinálni, akkor szóljunk másnak, hiszen az ilyen vakmerő próbálkozásokból további komoly sérüléseket is okozhatunk magunknak is (MINDIG A SAJÁT MAGAD EGÉSZSÉGE LEGYEN A LEGFONTOSABB!!!!), de a betegnek is, ami a te felelősséged.
2020. jún. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Én is ekkora vagyok. Sajnos nagyon kevés gondozó és ápoló van ott, ahol dolgozom, mindenki stresszes mikor sietne a munkájàval, erre el kell szaladni egy másik részlegre valakinek segíteni.
2020. júl. 1. 05:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!