Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most akkor fogyasszak bármit...

Titandurdanar kérdése:

Most akkor fogyasszak bármit vagy ne, hogyha kiváncsi vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval amikor fogyasztok bármilyen tudatmódosíto szert ugy érzem,hogy kicsit kinyílik az elmém, jobban látom illetve értem a világot, viszont amikor erről megkérdeztem bárkit akit ugy gondoltam, hogy jártasabb ebben a témában azoknál is megosztóbb volt ez a kérdés. Valaki azt mondta hogy ő csak ugy tud igazán gondolkodni és volt aki aki szerint minden ilyesmi csak eltompít. Most akkor mi van? :D Tapasztalatokat is várok :)

2020. jún. 30. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

"ugy érzem,hogy kicsit kinyílik az elmém"

Lehet, hogy úgy érzed, de ettől még lehet, hogy közben eltompulsz. Léteznek ilyen szerek.

A hosszú távú hatása viszont mindig egyértelműen rossz!

És minden ilyen szer egy kapudrog egy erősebb szerhez.

Ezért ez nem egy bölcsészeti kérdés, hanem egy orvosi!

2020. júl. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Például milyen szerek a kapudrogok? Azért kérdezem mert jó pár éve haszhasználok marihuánat meg néha alkoholt de eddig nem éreztem kéztetést kb semmilyen másik drog kipróbálására. Talán a gomba de csak mert az is természetes. Vagy a kratom, de az meg legálisan beszerezhető itthon is például :D amugy szerintem nem értetted a kérdés lényegét.
2020. júl. 7. 20:47
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat javitok. Kipróbáltam több kábszit is de max egyszer. De semelyiket nem kedveltem meg annyira mint a füvet :)
2020. júl. 7. 21:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Olyan elképzelhető, hogy rövid az életed ahhoz, hogy az adott drog teljesen tönkretegye.

A kérdést pedig remekül értem, te nem érted a választ: LÉTEZIK olyan drog, amelyik megadja azt az ÉRZÉST, hogy kiválóan működik az agyad - miközben erősen korlátozott állapotban van éppen.

2020. júl. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ácsi! A fű nem drog bizonyos mértékig. Tehát ha nem szívsz el napi 1 grammot, akkor semmi bajod nem lesz tőle. Én is okosabbnak éreztem anno magam betépve. Heti 1x elég szívnod, ne ess túlzásba!
2020. júl. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sosem értettem miért kell ezt túlmisztifikálni. Suerrtsz szívni szívjál de ne talalj mar ki mellé valami misztikus körítést. Nekem remek gondolataim vannak nélküle is. Vannak akiknak meg nincsenek gondolataik és ez kell hozzá. Van akinek meg ettől sem lesz. Minden ember másképp reagál mindenre. En pl hallucinálok tőle nagyon durván az ismerőseim meg csodalkoznak mert ők nem látnak semmit ugyan attól a fűtől. Azért hosszútábon sajna egy hatása van anrendszeres fű fogyasztásnak. Iszonyú nihilista lesz tőle a legtöbb ember. Őket nem zavarja de a környezetüknek nem kellemes. Egy idő utan csak béna drogos barátaik lesznek mert normalis ember ki nem bírja velük. Azért büszke nem lennek rá hogy szívok. Ez annyira gáz. Azt is bejelented ha ittál egy pohár bort? Pfff :D
2020. júl. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!