Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ventilátor miatt fülfájás?

Ventilátor miatt fülfájás?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Tegnap éjjel miközben aludtam, párom bekapcsolta a ventilátort a szobában és egészen reggelig ment. Bár nem telibe érte a fülemet, reggel úgy keltem hogy ilyen tompa fájdalmat éreztem, ha nyelvek akkor meg így “pattog” vagy nem tudom hogy mondjam, mintha ki akarna dugulni. Minimálisan, de szerintem el van dugulva.


Lehet ez ventilátortól? Olyan érzés kb mikor magasan vagyunk, megyünk fel a hegyre és a nyomás különbség érzékelhető a fülben.


Mit lehet tenni ezzel? Kell bármit is vagy majd elmúlik?


Természetesen pont holnap indulunk nyaralni, remelem nem lesz ennek komolyabb következménye.


Köszönöm



2020. júl. 2. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik, de repülőn fájhat, rágózz!
2020. júl. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Látom már talán nem aktuális a kérdés.. de velem is volt ilyen. Nincs legkondi a szobaban, és ventilátorral alszunk. Sajnos ha telibe kapom a levegőt egész éjjel én is fülfájással, sőt, néha hátfájással is szoktam kelni.
2020. aug. 31. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!