Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet ha gyógyszer...

Mi bajom lehet ha gyógyszer mellett iszom?

Figyelt kérdés
Volt pszichés betegségem, szedek esténként rá gyógyszert, meg reggel anti pszichotikumot, s az van írva hogy tilos az alkohol. A doktornőm aztmondta hogy mértékkel lehet inni pl szilveszterkor egy pohár pezsgő engedett. Na de kedvem támadt inni, ezer éve nem ittam, és újra érezni szeretném hogy be vagyok csiccsentve, persze nem töményet innék, csak egy üveg borra gondoltam. Mégis mi bajom lehet? Visszajönnek a betegség tünetei? Vagy jobban károsodik a májam?
2020. júl. 5. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak a szomszédomból kiindulva tudok véleményt mondani. Pszichés betegsége van neki is, és sok gyógyszert szed. Tegnap is az élettársával becsiccsentek nagyon, azt hiszem sört ittak (mert láttam az üzleti szatyrukban). Nagyon sokat ittak szerintem, óriási zaj volt náluk aznap, őrjöngtek, verekedtek szokás szerint. Szóval nem tudom hogy mit csinált az alkohol, de csúnya lett a vége. Aludni sem tudtunk. Másnap aztán minden a régi volt.
2020. júl. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy pontosan milyen gyógyszere iszik az ember. Van, amitől semmi baj nem lesz, és van amitől meghalsz. Pszichiátriai gyógyszerre általában nem jó inni, főleg nem egy üveg bort.
2020. júl. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és van amitől meghalsz." ez szerintem kicsit túlzás
2020. júl. 6. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!