Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alvás közben egy is bogár...

Alvás közben egy is bogár belemászott az orromba, kifújáskor nem vettem volna észre hogy ki jött. Tud e okozni bármilyen problémát, ha nem jött ki?

Figyelt kérdés

2020. júl. 5. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod hogy belement ha aludtál és ki sem jött semmi?
2020. júl. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nekem hat éves koromban bemászott egy katicabogár a fülembe és azóta se jött ki 😃 legalábbis nem észleltem a távozását. Azóta 32 éves lettem és még élek. Bocsi az offért.
2020. júl. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Véletlenül lenyeltem egy szarvasbogarat, azóta is bennem él. Néha érzem, hogy járkál, keresi a kijáratot, de nem találja. Más problémát nem okoz. Tanulj meg vele együtt élni.
2020. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1, onnan hogy arra keltem fel, hogy éreztem az orromban
2020. júl. 5. 18:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Technikailag lehetséges hogy bemenjen viszont egyrészt éreznéd, másrészt elpusztulna és akkor kifujnád. Nem hiszem hogy bement egyébként.
2020. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy bele ment valami. Lehet csak ilyen orr csíki.Nekem egyszer régen, biciklizés közben bele repült egy légy az orromba! Ott repült, zizegett bent, én olyan sokkot kaptam, hogy gondolkodás nélkül össze nyomtam az orromat. Nem volt túl okos ötlet, mert a légy az ugye meghalt az össze préseléstől, de azt a bűzt amit éreztem!? Gyomor forgató volt. Egy órán keresztül mostam utána az orromat belül.
2020. júl. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Cicekaka?
2020. júl. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!