Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikortól kell aggódnom a...

Mikortól kell aggódnom a fejfájás miatt (röntgen, neurológus)...többi lent??

Figyelt kérdés

Szóval pár hete minden nap fáj a fejem. Nincs hányingerem, általában gyógyszer sem kell. A fejfájás általában délután jelentkezik és szinte sosem mindig ugyanazon a ponton. Van hogy a homlokom, hogy a tarkóm vagy esetleg a fejem két oldala fáj. Néha nem is kifejezetten fáj, csak pici nyomást érzek.


Elkezdtem naponta kicsit több vizet inni, remélem segít. Eddig napi 0,5 litert ittam...most két napja 2litert. Illetve szedek magnéziumot


Voltam neurológusnál, aki semmi problémát nem vett észre. Reflexem rendben van. Az egyensúlyom is. Agydaganat lehetőségét kiszúrja a neurológus?


A múltban (elmúlt pár hónap) balesetek miatt voltak koponyaröntgeneim (4). A röntgenek miatt ennyi idő alatt alakulhatott ki agydaganat?


Mikortól kéne daganatra gyanakodni?



2020. júl. 6. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmikor, engedd el ezt a gondolatot. 11 éve fáj a fejem.
2020. júl. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Leginkabb akkor kell agydaganatra gondolni, ha olyan tuneteid vannak hogy: kettoslatas, semmilyen gyogyszerre nem mulo nagyon eros fejfajas, hanyas , amit sokszor hanyinger nem eloz meg, ha random neki mész pl a falnak minden ok nelkul, es a tobbi es a tobbi.


Szoval nyugi

2020. júl. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Látom régi a kérdés de azért leírom, remélem látod ezt is!

Most jöttem ki a kórházból pár napja, ugyanezzel a panasszal mentem be, 6 napot tartottak bent.

Annyi különbséggel, hogy nekem kb fél éve fáj ilyen gyakran a fejem. Röviden kiszáradást és magas vényomást/pulzust állapítottak meg. Voltam szemfenéktükrözésen, volt rajtam 24 órás vérnyomás mérő, voltam EKG-n, és kell mennem még MR-re. Tényleg csak azt tudom mondani hogy igyál minél többet mert én se ittam és jól kicsesztem magammal. Egyébként a pulzusom még mindig magas sok folyadék mellett (110-130). Azt pl nem tudom mitől. Na de próbálj napokon keresztül sok vizet inni, ha nem lesz jobb akkor menj el orvoshoz. Esetleg nézd meg a vérnyomásod mert fájhat attól neked is.

17/L

2020. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, arra béta blokkoló kéne, ugye kaptál? A szív is ki tud ám fáradni, ha állandóan 130-an pörög azt nem fogja bírni évekig..
2020. aug. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 nem kaptam, mivel valószínű hogy a kórházi körülmények miatt volt ilyen magas, idegeskedtem ott mindenen, itthon 90 körül van. Viszont egy 24 órás mérőt még kapok itthonra
2020. aug. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az agydaganatot legegyértelműbben az MR mutatja ki. CT is hasznos lenne.

Lehetnek az agydaganatnak tünetei is de ezek vagy erősebbek vagy gyengébbek. Az agydaganatnak több típusa is van, típusfüggő, hogy mikor és mennyire észrevehető.

Jelezheti például epilepsziás roham is, fejfájás és sok minden.

Ami az epilepsziás rohamot illeti, az is változatos lehet.

2020. aug. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!