Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Access Bars kezelés tényleg...

Access Bars kezelés tényleg hatékony,kiüríti az agyat vagy lenullázza?

Figyelt kérdés

[link]


Nem szeretnék feleslegesen kidobni sok pénz és volt aki azt mondta nagyon jó hatása volt neki egy ilyen kezelésnek kiürült az agya.Nekem meg pont az a bajom,hogy van mikor nem tudom kikapcsolni az agyamat,és oda koncentrálni ahova kéne.



2020. júl. 6. 01:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha kiürülne az agyad, akkor azonnal meghalnál. Egy újabb pénzlehúzó kóklerrel van dolgunk. Mármint nekem nem. Meditálni, relaxálni bármikor lehet, teljesen ingyen is, és teljesen biztonságos.
2020. júl. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tehát nem igaz amit leírnak? Mwgnéztem sok acces bars oldalt olvastam sok embert sokan ajánlják. Sok mindenben nem hisznek emberek és ha nem hisznek az nem jó szerintük,de akkor hogy van,hogy sokaknak meg segít ez meg az?
2020. júl. 6. 09:34
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Bullshit az egész.
2020. júl. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3/


Próbáltad is,vagyis tapasztalatod van vele?

2020. júl. 7. 17:09
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Elég elolvasni, a vak is látja, hogy mese habbal. Elliptoid sejtből gömb alakú érintésre, hát persze.
2020. júl. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 boma204 ***** válasza:
Tudatosság podcast
2021. júl. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
76%
Allitolag 1 ora bars kezeles olyan hatassal van az agyra mint 4-5 meditacio. Ezt olyan EEG vizsgalatok utan mondtak, ahol mindket csoportot megmertek.
2022. dec. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
*4-5 óra meditacio
2022. dec. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Dehát a 4-5 óra meditációban épp az a jó, hogy 4-5 órán át meditálsz. :) Miért szeretném ezt félórásra lerövidíteni? Főleg, hogy meditálni ingyen lehet, emez meg 20 ezer / fél óra.


És ha már itt tartunk: hogyan “mérik meg”, mi történik 4-5 óra meditálás után, és fél óra access bars “kezelés” után?


Az access bars francia wiki oldalán, kevés francia tudással valami olyasmit olvastam, hogy a megalkotója “megkapta” ezt a tudást a levegőből vagy honnan. Ezt ki hiszi el?

dec. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!