Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Begyulladt mitesszer vagy...

Begyulladt mitesszer vagy pattanás lehet a bőröm alatt?

Figyelt kérdés
A lapockám alatt fáj a bőröm/húsom. Régóta van hogy elő-elő jön, de mostmár azt mondanám hogy folyamatosan fáj, belenyilal. Van ott egy kinyomhatatlan mitesszerem (vagy valami ilyesmi), azt nyomkodtam többször és akkor kezdtem ezt érezni, de igazából mégsem az fáj, hanem alatta kb. 5 centivel a húsom. Ha két ujjal valaki összenyomja, akkor nagyon belenyilal. Ott ahol fáj nem látom mitesszer nyomát, nem tudom mi lehet. Lehet hogy kisugárzik máshonnan oda a fájdalom? Lehet hogy begyulladt a bőröm alatt valami? El fogok menni orvoshoz, de elutazom a héten, és csak utána tudok, addig itt érdeklődöm. Egyértelműen úgy tűnik, hogy a húsom fáj, és nem a csont.

2020. júl. 7. 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Lehet bőr alatti pattanás is ami be van gyulladva

A gyulladás lehúzódik pár nap alatt de nem kell piszkálni egyáltalán mert ha nyomkodod akkor csak súlyosbítod a dolgot

2020. júl. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!