Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Használtgatok már kinesio...

Használtgatok már kinesio tapaszt? Derék és hátfájásra ér valamit?

Figyelt kérdés
reumatológiára kellene mennem, de októberre adtak időpontot, és már régóta fáj... ma olvastam egy terhességgel foglalkozó cikkben, hogy derékféjésra használja a kismama.. jó? érdemes megvenni? Én /férjem is fel tudja tenni, vagy orvoshoz kell mennem vele?
2020. júl. 8. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmit nem ért, de van akinek használ. Egy próbát megér, de laikusként nem tudod felragasztani. Értenek hozzá a gyógymasszőrök, manuálterapeuták.
2020. júl. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt használtam, amikor már nagyobb volt a hasam. Nekem jó volt. Gyógytornász ajánlotta, ő tanulta is a felhelyezését, és hozzá jártam. Nem hiszem, hogy bárki fel tudja helyezni és hogy minden problémára jó lenne.
2020. júl. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki helyette a tigris tapaszt:

[link]


4 nagy lap van a csomagban, ami két csíkra lehet vágni, és a derék két oldalára feltapasztani. Remekül beválnak derékfájás ellen.

Én jelenleg is használom, épp rajtam van két félbevágott csík, két oldalt.

2020. júl. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ezt ismerem, de a szaga mellett nem tudok megmaradni. és mellesleg nem segített :(
2020. júl. 8. 18:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Placebo a köbön. A bőr felületére ragasztott csík ugyan mit érne: mozogni tud a bőrrel együtt, mihez támaszt? Te is tudod, hogy komolyabban csak egy fásli vagy valami kötés fog eléggé, nem egy ilyen neonszínű ragtapasz.
2020. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!