Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rivotrilból mennyit vegyek be...

Rivotrilból mennyit vegyek be hogy legyen hatása? (erős szorongásom van)

Figyelt kérdés
0,5 ös

2020. júl. 9. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit az orvos mondott.
2020. júl. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 +1


0.25 mg és 10 mg közt van az egyszeri dózis


És extrém esetben napi 20 mg. Bár az legális, ha orvos infokoltan írta fel. De kábitózással egyen értékű.

2020. júl. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
indokoltan*
2020. júl. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 at vettem be
2020. júl. 9. 12:50
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Én volt Rivotril függő vagyok. Nálam is nagyjából így kezdődött. Szétcsesztem a memoriám. Nem éri meg.


Pszicoterápia!!!

2020. júl. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Hát, gratulálok! Legalább fokozatosan kezdted volna el szedni.

Még amikor legrosszabbul voltam, akkor is csak napi kettőt mondott az orvos, és amellett is zombi voltam, a memóriám nekem is rengeteget romlott. Pedig én terápia részeként szedtem, pár hónapig, abból néhány hét volt, amikor kettőt szedtem naponta. Ha most hárommal kezdesz, hamarosan napi 5 következik, aztán már 10 sem lesz elég... És nyilván magadnak nem fogsz korlátokat szabni, hogy melyik nap max mennyit vehetsz be. Szép kis jövő elé nézel.

2020. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

Ez így semmi jóra nem fog vezetni.


#6 Mondjuk testsúly és sok más testi, szervi tulajdonság befolyásolja azt, hogy mennyire ha ez a gyógyszer. Nekem egy feles Rivotril annyit sem hatott soha, mint egy hidegvízes borogatás a homlokomra.

2020. júl. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!