Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Apám egyfolytában piszkál,...

Apám egyfolytában piszkál, hogy szagom van, pedig most is tegnap este fürödtem meg... Miért kell ilyen melegben felhántorgatni az embernek, hogy izzad?

Figyelt kérdés

Ráadásul most pont abban a korban is vagyok, hogy van egy testszagom, és hiába fürdök meg, tíz(!!) percen belül garantált, hogy ismét előjön az a testszag...


18/L



2020. júl. 10. 12:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Ígyis elég kellemetlen, nem hogy még emlegesse is...
2020. júl. 10. 12:58
 2/9 anonim ***** válasza:
Hasznalsz valami izzadasgatlot?
2020. júl. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Furujika ***** válasza:
100%

Nagy melegben erdemes reggel es este is furodni. Alvas kozben is meg tud izzadni az ember.

Ezenkivul rogton furdes utan hasznalj dezodort, es naponta tobbszor meg dezodorozd be magad. Talald meg a legjobb dezodort ami mukodik neked (tokeletest hogy napi 1x eleg nyaron nem fogsz talalni).

Szerintem edesapad csak jot akar, meg mindig jobb, ha o mondja semmint tomegkozlekesen vagy barati korben derul ki.

Mondd el neki, hogy kosz a figyelmeztetest, felfogtam, ne mondd el tobbszor.

2020. júl. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Rossz tusfürdőt használsz.
2020. júl. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Reggel is érdemes legalább a hónaljad szappannal megmosni és utána hintőporozd be a hónaljad. A Syrene Kamillás Babahintőpor nagyon jó illatú, nekem bevált most a melegben. Beszórhatod vele a hónaljad napközben is, jól elveszi a szagot és csökkenti az izzadást.
2020. júl. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A hintőpor nagyon jó, én a mellem alá használom, gátolja az izzadást!

Még amit ajánlok, használj hónaljra izzadásgátló stift-et. Jól megfogja az izzadást!

2020. júl. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mibol allna a mosdonal akar melltartot viselve, a honaljad beszappanozni es meglogybolni egy nap tobbszor? Nem sertesbol.
2020. júl. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Reggel, este tusolás. Aztán azonnal dezodor. Kellemes illatod lesz egész nap. N
2020. júl. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kádban pancsolsz egy nagyon naponta, még jó szórakozás is lehet!
2020. júl. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!