Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez?

Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Nyitva van az ablak, és hirtelen figyelmes lettem egy hatalmas, egyre növekvő hangra, mintha valami közeledne a ház felé, gyorsan becsuktam az ablakot, és felhúztam a redőnyt, egy jármű jött nagyon lassan, és maga mögött hatalmas, sűrű ködcsíkot húzott. Olyan sűrű ködöt csinált, hogy nem is láttam magát a járművet, csak az egyre növekvő sűrű, ködszerű anyagot, ami aztán beterítette az egész teret. Ez már jó pár perce volt, de még mindig száll ez az anyag, és tüsszögök is valószínűleg ettől.

Mi lehetett ez? Talán szúnyogirtás? Ilyen módon? Eddig azt még csak repülőből láttam, hogy szórják. Elég rémisztő volt.


2020. júl. 10. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szúnyogírtás volt
2020. júl. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, most nem levegőből fújják.
2020. júl. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!