Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért alszok 11-12 órákat?

Miért alszok 11-12 órákat?

Figyelt kérdés
Már elegem van abból, hogy hiába fekszek le 10-11kor akkor is másnap 10-11körül kelek fel.... és a másik, hogy hiába nyomok ébresztőt és teszem akár a szoba legtávolabbi pontjába, ami előszőr még bevállt de mostmár ugyanúgy lenyomom és visszaalszom. Annyira szar érzés tud lenni, hogy átalszom a napot... Mi lehet a probléma? És hogy tudjam beszabályozni mikor kelek fel ha még az ébresztő se segít?

2020. júl. 11. 10:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kérd meg a társadat, hogy ébresszen fel.6-kor. fél-egy óra míg magadhoz térsz, és indul a nap.
2020. júl. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Már valószínűleg teljesen hozzászoktál a hosszú alvásokhoz

Kelj fel 8 óra alvás után, ha kell erőszakkal de ne feküdj vissza, menj ki és reggelizz meg vagy kapcsold be a tévét és nézd azt

Az elején biztos rossz lesz de visszaszoksz idővel a normál 8 órás alvásra

2020. júl. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Mert nincs munkád, felelősséged.
2020. júl. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Milyen rendszerességgel alszol ennyit? Minden nap? Vagy csak hétvégén / amikor nem dolgozol?
2020. júl. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Napi 40 perc aktív mozgás, vagy 2 óra könnyed, de folyamatos mozgás megvan?
2020. júl. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Bocsi azt nem írtam, hogy még csak 17 vagyok, ezért most szünet van nekem, így nincsenek is igazából nagy teendőim. Dolgozni mentem volna, csak hát nincs meló a korona miatt sehol...
2020. júl. 11. 11:25
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálom amit a #2 válaszoló írt, meg igaz egy kis mozgás sem ártana...
2020. júl. 11. 11:29
 8/12 anonim ***** válasza:
Mozgás, vitamin, napfény.
2020. júl. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Kamaszoknál megnő sokszor az alvásigény. Én a helyedben legalább néha engedélyezném magamnak az annyi alvást, amennyi jólesik, ha épp van rá lehetőséged a nyári szünetben.
2020. júl. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%
En cserelnek veled szivesen. :D sajnos munka miatt minden hétköznap 5-kor kell kelnem hétvégén meg vagy nem birok vagy akkor sincs lehetosegem sokaig aludni. Az jo otlet, hogy valaki keltsen fel, esetleg vigyen neked kavet vagy reggelit, vagy allits hangosabb ebresztot, vagy ha mar elmentel a szoba masik vegebe akkor ne aludn vissza, hanem menj ki levegozni, setalni, vagy futni, esetleg ulj le reggelizni, kapcsolj kozbe tevet vagy zenét.
2020. júl. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!