Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normál vérnyomás de magas...

Normál vérnyomás de magas pulzus,mi a baj?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__105..


Tegnap irtam ki ezt a kerdest es ma lemerettem a vernyomasom 117/85/78 ha jol emlekszem ezek az adatok voltak.A pulzusom magas es ma is elkezdtem ugyanolyan szarul lenni mint tegnap...ja es a jobb kezfejem is zsibbad ezt is megfigyeltem ,valamint mikor ilyen rosszullet kerulget meg a szavaim is oszsetevesztem kisse dadogok atmeneti ilyen koncentraciozavar lep fel mint pl amikor ugye valaki reszeg es olyan furan lassan zavarosan beszel.


2020. júl. 15. 01:06
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Orvoshoz kéne menned sürgősen. Ezek elég komoly tünetek ,akár agyvérzés is lehet vagy még sok más.
2020. júl. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Apumnak 33 évesen volt stroke..
2020. júl. 15. 01:22
 3/8 A kérdező kommentje:
Es a nyakamnal is gorcsolni szokott..
2020. júl. 15. 01:27
 4/8 A kérdező kommentje:
A nyakamnal is az utoernel gorcsolni szopott
2020. júl. 15. 01:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a pulzus nem magas. Pánikolsz. Menj pszichiáterhez!
2020. júl. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem is magas pulzus. Az értékeid tökéletesek.
2020. júl. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A pulzus nem magas, viszont a szisztolés és a diasztolés érték között nincs 40-50 különbség. A diasztolés értéket kell figyelni, a 90 ott már határeset. Elbagatelizálni nem szabad.
2020. júl. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es....miért kellene a két érték között 40-50 különbségnek lenni? Érdekes is lenne amikor a szisztolés értékem sokszor 90.
2020. júl. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!