Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a felesleges...

Hogyan lehet a felesleges gyógyszereket rászorulókhoz juttatni?

Figyelt kérdés

Apám halála után egy csomó még nem lejárt gyógyszer maradt. Amit szeretnék valami segélyszervezetnek eljuttatni, hogy odaadják olyanoknak, akiknek nincs lehetőségük vagy pénzük gyógyszerre. Próbáltam a Google-ben megoldást találni, de sajnos nem sikerült.


Érdeklődnék, hogy ez hogyan lehetne megvalósítani.



2020. júl. 15. 02:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én - remélhetőleg sok év múlva - a háziorvosnak fogom elvinni, ami van. Lehet, hogy másnak oda tudja adni az inzulint vagy a gyógyszert. Ezt abból gondolom, hogy nem egyszer volt, hogy csak mert volt, ingyen adott apámnak gyógyszert, ami ott volt a szekrényben. Szerintem azzal is tud mit kezdeni, amit én viszek majd.
2020. júl. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos, ő tudja, hogy kinek jön jól, milyen gyógyszert kell kapnia; segélyszervezeteknek nincs kapacitása ilyesmire. A rászorulók közgyógyellátással kapnak ingyen gyógyszert.
2020. júl. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én már adtam le háziorvosnak, ő tudja ki szed olyan gyógyszert és ki a rászorult.
2020. júl. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.


Akkor megpróbálom a háziorvosnak lepasszolni a gyógyszereket.

2020. júl. 18. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!