Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet abból valami problémám...

Lehet abból valami problémám ha tüdőszűrés nélkül dolgozom?

Figyelt kérdés
Vendéglátásban. Megbüntethetnek érte? Kell beutaló megcsináltatni? Ellenőrzéskor elméletilef azt mondják majd hogy én azt mondtam van, megüthetrm vele a bokám?

2020. júl. 15. 19:46
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Jogilag nem tudom hogy van, de igazolni is kell, nem csak bemondásra hiszik el, ennek semmi értelme nem lenne. Az egy dolog, hogy azt mondják van, de az eredménye jobban érdekli azokat akik esetleg ellenőrzik.
2020. júl. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Munkáltató hogyhogy nem kéri? Tulajdonképpen munkába sem álhattál volna ameddig nincs papírod, nem ártana mielőbb elmenni és leadni a munkaügyisnek.
2020. júl. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bizonyos kor alatt nem ingyenes a tüdőszűrés. Így nem kell beutaló elmész a tüdőszűrő állomásra fizetsz és megcsinálják. A vírus miatt lehet most oda kell telefonálni és időpontot kérni. Ha házorvos ad beutalót akkor nem kell fizetni. De ha kéri a munkáltató akkor nem állhatsz munkába amíg nem adod le a leletet. Ha mégis megengedik akkor nem tudom ki a felelős egy ellenőrzésnél. De ha nem kérik szerintem neked ezzel nem kell foglalkoznod. Ha kérik és nem adod le akkor kirúghatnak.
2020. júl. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!