Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ebből baj lesz vagy nem?...

Ebből baj lesz vagy nem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval tegnap előtt voltam fülészeten azzal a problémával hogy két hete nem hallottam rendesen az egyik fülemmel. A doki megvizsgált, kimosta és mondta hogy elvileg valamilyen gombatelepek voltak benne amit a benne maradó víz okozott. Nos írt fel rá fülcsepett és azt mondta hogy ha 3 napon belül nem lesz jobb akkor menjek vissza. Az a három nap holnap jár le, félnem kell a visszameneteltől vagy nem fog semmi fájdalmasat csinalni? Igazából kérdezte hogy fáj-e vagy viszket-e de egyik sem szóval meg az mindig a probléma hogy hallani gyengébben hallok továbbra is vele. Válaszaitok előre is köszi.

2020. júl. 16. 08:17
 1/1 anonim ***** válasza:
75%

Nem értem a problémádat!

Az orvos megvizsgált felírta a megfelelö kezelést és most a konktrollvizsgálag miatt cirkuszolsz?

Azt senki nem tudja, megmondani, hogy "kell-e" félned (félni sosem KELL!, van, aki mindek ok nélkül is állandóan retteg mindentöl), meg azt sem tudja senki megmondani, milyen állapotban vagy.

AZ orvos majd megint megvizsgál, és eldöntni, hogy kell-e még kezelni tovább, ha igen, akkor hogy.

2020. júl. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!