Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert "rugok be"alkohol nelkul?

Miert "rugok be"alkohol nelkul?

Figyelt kérdés
Napok ota spongan beszedulok(ma eves kozben)ugy tudnam teljesen leirni a tunetejwt mint amikor beut a pia(hireteln forgas szedules pillangok a fejemben)meg a beszedem is olyan lesz,ha vali.nem.tudna olyan mintha bepialtam volna,pedig semmi alkohol.Mi okozhataja ezt?Van egy ora mire helyreallok.
2020. júl. 17. 15:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Tudom viccesen jopofan hangzik egyesek szerencsesnek gondolnak de valojaban kurv ara nincs ez rendben.22 eves anya vagyok es annyi tirtent hogy az elmult egy ket hetben estenkent iszogattam bort ehy ket poharral minden este.Majd a legutolso ilyen alkalommal mar egy pohar durvan.beutitt arra lettem figyelmes,az azt koveto elso alkoholmentes este mar jelenetkezett ez a fura rosszullet es azota minden nap,mintha elvonasi tunet lenne ket het laza borozgatas utan??
2020. júl. 17. 15:12
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehetseges hogy ugye a semmibol elkezdtem rendszeresen alkoholt inni minden nap es raszokott a szervezetem aztan abba hagytam hirtelen es ez valami el vonasi tunet
2020. júl. 17. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Viccesnek tűnhet, de lehet bármilyen neurológiai probléma is, akár a gerincben, agyban.
2020. júl. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet pánikroham is
2020. júl. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!