Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valami károsabb hatása?

Lehet valami károsabb hatása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan szituációban vagyok, hogy nekem ekcémám van már gyermek korom óta. Próbálok oda figyelni rá, hogy minél kevesebbszer lángoljon fel. Főként a karomon, a vállamon, mellkasomon és az arcomon szoktak jelentkezni a tünetek, nem vészes de zavaró.

Kint voltam falun a nagymamámnál, és szóba jött ez a betegség mire a szomszédja azt tanácsolta nekem, hogy almaecettel kenegessem be ezeket a részeket és a tünetek enyhülni fognak, és régi de bevált recept még az ő elődei idejéből stb.

Gondoltam kipróbálom, és igaza volt a néninek mert olyan szépen megtisztitotta a bőrömet, mint előtte soha barmilyen orvos által felírt kenőcs. 1 hétig minden nap egyszer áttöröltem ezeket a területeket, már alig látszik, olyan szépen tisztítja. De csak egy ecet fajtáról van szó, hosszú távon vajon milyen káros hatásai lehetnek? Nyár -idején amikor majót, rövid ujjút használok, vajon lehet használni? Félek h nehogy rossz legyen majd tőle a kesőbbiekben

Hasznos tanácsosotokat meghallgatom.

Bocsi, h hosszú. Köszi előre!

22/L



2020. júl. 18. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Érték a mérték. Bio almaecet. Mértékkel.
2020. júl. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz tőle bajod, főleg, ha bio.

Most én is kipróbáltam, csípte egy kicsit. Kíváncsi vagyok, javul-e tőle.

Azt tudod, mitől jön ki neked?

2020. júl. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Főleg a tejtermékektől illetve házi kenyér fogyasztása után fokozódnak a tünetek.

Este lefekvés előtt kenegetem, utána pedig alovera gellel, szinte teljesen tünetmentes leszek reggelre.

2020. júl. 18. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!