Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezt a saját elhasználd levegőd...

Ezt a saját elhasználd levegődet szívod vissza ami káros , meg megfulladsz a maszkban hülyeséget miért terjesztik annyian?

Figyelt kérdés

2020. júl. 18. 11:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%

Mert az a maszk szerinted bármit is ér? Szerintem pont nem. Nekem is a tököm tele van vele. Néhány kretén, már bocsánat ha megsértek valakit, azt hiszi megvédi mindentől és csak beleköhög és beletüsszent mert úgy sem megy ki.


Nem ér semmit azon kívül, hogy valaki piszkosul meggazdagszik belőle. Nem kapni benne rendesen levegőt, viszket, melegben elviselhetetlen és ugyan úgy teleköpöd és kijut a vírust.


Ja és akkor miért nem kell szemvédőt felvenni, hogy ne tudd belekenni a szemedbe mert ugye úgy is terjed. Hozzáérsz valamihez fertőtlenítsd a kezed. Amit veszel a boltban fertőtlenítsd mert kitudja ki ért hozzá. Stb...


Alap dolgokat kéne betartani és ennyi.

2020. júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%

A vírus 400 nanométeres, én úgy tudom. Ez nagynak számít, konkrétan bármilyen kendő vagy rongy megvéd tőle (egy idős, tapasztalt kutatóbiológustól és tanártól hallottam ezt).

Ettől függetlenül én is feleslegesnek tartom ezt a nagy felfordulást, miközben az áldozatok száma aránytalanul kisebb mint egy influenzáé. Mit gondolnak az emberek, kevesebben halnak éhen?

A média nagyon felfújja, de ez csak az én véleményem.

2020. júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Azért terjesztik, mert kényelmetlen a viselése, nem kapsz rendesen levegőt, kellemesebb lenne maszk nélkül, és az emberek alaptermészetük szerint amúgy is szeretnek rinyálni. Egész nap maszkban lenni, tényleg nem egy felemelő érzés, sokan még egy sapkát se bírnak elviseli a fejükön, pedig az nem nehezíti meg a légzést.

Az #1-es se szereti a maszkot hordani, és szerinte nem is ér semmit, de a számok és az országonkénti jelentések azt mutatják, hogy a maszk viselés, a távolság tartás és a kézmosás/kézfertőtlenítés együtt nagy mértékben csökkenti a fertőzés kockázatát.

2020. júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
25%
Mert nem hülyeség, azért. Hacsak nem orvosi maszkot használsz, bizony a saját használt levegődet lelegzed ujra be
2020. júl. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
és? a saját kilélegzett levegőd szerinted halálos , vagy mi?:D megsúgom nem az. a vér o2 szinte sem csökken tőle jelentősen.
2020. júl. 18. 18:43
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem hát. Ha beteszlek egy kívülről légmentesen lezárt dobozba, akármeddig el élsz a saját elhasznált levegődön. Ja, mégsem.
2020. júl. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen, de a maszk nem így működik. Ha nagy baj lenne elájulnál..
2020. júl. 18. 18:49
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Na és te onnan ahol vagy, hol látod, hohy én elájulok e maszkban?
2020. júl. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

nyilván elájulsz... Egészséges (tüdejű) ember nem ájul el maszkban. Ha meg

beteg vagy akkor meg ne menj emberek közé, még inkább tarts távolságot.

2020. júl. 18. 18:54
 10/15 anonim ***** válasza:
32%
Vagy de. Majd én eldöntöm, hogy veszek e fel maszkot.
2020. júl. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!