Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fülön levő lyuk beforrását...

A fülön levő lyuk beforrását befolyásolja-e az, hogy mikor volt lőve, vagy hogy régen sokat volt-e benne fülbevaló?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy egy olyan fül, ami szinte 20 éve volt kilövetve (de csak ritkán használták), kevésbé forr össze, mint egy pár éves?


Vagy ha pl 10 évig non-stop volt a fülben valami, akkor az is kisebb eséllyel forr össze, mint az amiben csak néha volt fülbevaló?



2020. júl. 19. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Lyukasztás módja és a lyuk tisztán tartási módszere befolyásolja


Nekem simán összenő, ami lövetve lett anno, ha nem teszek bele fülbevalót és heti szinten nem kenem át hidrogén peroxiddal... viszont amiket szúrattam vagy szúrtam, azoknak semmi baja

2020. júl. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem születésem után rögtön az lett szurva. Kb 15 évig volt benne fulbevalo majd kost több mint tíz éve nincs, nem forrt be és nem hiszem h valaha beforrna
2020. júl. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 25 éves koromban, tehát már felnőttként csináltattam a füllyukasztást. Kb. 2 évvel ezelőtt történt, és azóta is folyamatosan van benne fülbevaló, mert ha csak néhány órára kiveszem, annyira összeszűkül a lyuk, hogy fájdalmas belenyomni a fülbevalót. Egyébként lyukasztás után mondta a nő, hogy egy hónap múlva vehetem ki a kezdő fülcsit, akkor ki is cseréltem, de begyulladtak, gennyesedtek, egy éjszakára nem tudtam beletenni semmit, mert véreztek... másnap reggelre az egyik majdnem teljesen benőtt, a másikon is lett egy kis bőr. És ez egy hónap után volt már. Vissza kellett mennem a nőhöz, és újralyukasztotta a gennyes lyukakat. Az nem volt kellemes. Szóval azóta nem kockáztatok, éjszakára is van benne fülcsi.
2020. júl. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!