Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tèrdfàjàsra tèrdszorítò?

Tèrdfàjàsra tèrdszorítò?

Figyelt kérdés

Màr lassan 2 ève problèmàim vannak a tèrdemmel, sose volt igazàn jò de 2 ève elkezdtem aerobikozni ès azòta elèg gyakran fàj. Fèl èvig űztem ezt a sportot azóta próbálok vigyázni rá. Orvosnál nemigazán voltunk krémmel szoktam kenni ha fáj. Elég erőteljesen kattog is néha egy két hangosabb roppanással javítok a helyzeten és nem fáj,azonban lassan 2 hete folyamatosan fáj, elvagyok vele nem olyan vészes orvoshoz nem szeretnék menni vele mert nem látom annyira súlyosnak. Szerintetek egy térdszorítót megéri venni kipróbálni hátha segít, ha nem akkor persze elmegyek orvoshoz de egy próbát megér nem?

Esetleg valakinek van valami tapasztalata ezzel a térdszorítóval kapcsolatban? (Ahogy nézegettem nem túl nagy pénz szóval megéri kipróbálni.)


2020. júl. 19. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
72%
Arthroguard liquidet próbáld ki három hónapon keresztül. Terdszorito nem jo mert gyengíti az izmokat Ami fokozni fogja a fájdalmat
2020. júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Most még nem tűnik súlyosnak neked, de az lehet később. Ki tudja, mi a probléma. Ha a porccal van gond (a kattogás, ropogás utalhat arra), azzal nem érdemes szórakozni...


Ettől függetlenül megpróbálhatod a térdszorítót, de valószínűleg nem fog segíteni. Az csak időszakos kímélésre jó, neked már krónikus a fájdalmad.

2020. júl. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!