Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetek terhes?

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Este szexeltem barátommal óvszerrel! Majd aludtunk és hajnalban újra szexeltünk szintén óvszerrel. A barátom az első szex után nem fürdött le, és nem is biztos, hogy megtörölte ott magát. A második szexnél először óvszer nélkül helyezte be, szóval teljesen érintkeztem a nemi szervével. A kettő között több órahossza eltelt. Előfordulhatott, hogy maradt rajta sperma, ami által teherbe eshettem? Szerintetek szükséges eseményutáni szereznem még 72 órán belül? Azt ki írja fel nekem? Háziorvos, vagy a kórházban az ügyeleten lehetséges?

Fontos!!



2020. júl. 19. 21:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
11%
Vegyél egy terhességi tesztet és használd fel mindkettőt, ha mindkettő negatív lett akkor ne félj de ha más van mindeféleképpen menj el nőgyógyászhoz!
2020. júl. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
De azt hány nap után lehet? Mintha azt olvastam volna, hogy 7 nappal az esemény után mutatja ki rendesen!
2020. júl. 19. 21:44
 3/28 anonim ***** válasza:
11%
Tudtommal kell neki 72 óra. Vannak terhességre utaló jeleid?(hányás, szédülés, fejfájás, sok vizelet)
2020. júl. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Nem, semmi ilyen nincs.

De ez ma hajnalban történt, nem tudom ilyenkor kellene-e már érezni ilyeneket.

2020. júl. 19. 21:51
 5/28 anonim ***** válasza:
11%
Várj vele 2-3 napot ha utána jelentkeznek a jelek akkor nagy valószínűsggel terhes vagy
2020. júl. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Szerinted van rá esély?
2020. júl. 19. 21:53
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden befolyásolja a teherbeesést. Lásd van aki megszakítással egyből, van aki pedig sose fog úgy teherbe esmi. Aktustól leghamarabb kb 2 hét mire biztonsággal kimutatja a teszt. 72 órásat nőgyógyász írja ki, ügyeleten nem nagyon foglalkoznak az ilyennel, így az éppen rendelő orvos fel fogja írni. Az hogy szeretnél-e bevenni az a te felelősséged. Ha úgy véled kell, mert mondjuk közel vagy az ovulációhoz akkor hajrá. Jobban ajánlom a tablettát ha ennyire túl van komplikálva az esemény.. :)
2020. júl. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lenne tünete 12 óra után?


Figyi, függetlenül attól hogy első szex után voltatok... Akkor is óvszer nélkül tette be.

Ha volt is himivarsejt a pénisze, az valószínűleg már nem volt életképes, de attól a húgycsőben lehetett, és az elővàladékban is. Ez akkor is előrurdul ha előtte nincs szex.

Egy pillanatra se tegye be ha nem akartok gyereket.

2020. júl. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érezne már pár óra elteltével bármilyen tünetet is??? Terhességi teszt pár órával az aktus után?Az agyam eldobom...

Kedves kérdező, kicsi az esély de ugyebár sosem lehet tudni, az a biztos ha beszélsz egy nőgyógyásszal és ha szükséges ír fel esemény utáni tablettát, nyilván ne csússz ki a 72 órából. Szorítok ne legyen semmi gond :)

2020. júl. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
És nem, nem kelentkeznek a tünetek 2-3 napon belül. Kell legalább egy 5-6 hét mire az első tünet megjelenhet (tapasztalat...) ne hallgass az előző válaszolókra :)
2020. júl. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!