Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A következő hatóanyagú gyógysz...

A következő hatóanyagú gyógyszerek együtt előidézhetnek mellkasi szúrást/szívritmuszavart? (aceclofenac, drotaverin-hidroklorid, naproxen)

Figyelt kérdés
2020. júl. 21. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
A naproxen és az aceklofenac külön-külön is elég erős. Nekem az aflamin és a flemac is (aceklofenac) megemeli a vérnyomást, szúr a szívem tőle. Mire szeded? Hogyan?
2020. júl. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hirtelen fellépő oldalfájdalmaim szoktak lenni.

Kivizsgáltak már, de semmit se találtak, így abbamaradt ez a fázis. Inkább csak gyógyszereket írnak fel.


Eddig semmi bajom nem volt ezeknek a kombójától, de ma negyed órára rá, hogy bevettem nagyon szúrt a mellkasom, a szívem pedig hevesebben dobogott.

2020. júl. 21. 14:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek nagyon jó és hatásos gyógyszerek, de benne van a betegtájékoztatóban, növeli a szívinfarktust és a stroke-ot. Én is félve veszem be, de hát muszáj. Az orvosom szerint szedjem nyugodtan.
2020. júl. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És ezek milyen gyógyszerek, mire valók?

Nekem a ladyklimax teától lett olyan erős szívritmuszavarom, azt hitten ott maradok.

Tudtok valami jó szert ami elmúlasztja ezeket az összevissza veréseket? Kardiologiailag nem találnak semmit.

2020. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!