Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert van Társaságban (ha pl...

Miert van Társaságban (ha pl elmegyunk kocsikázni esetleg beülünk valahova) hanyingerem? a torkom Összeszorul,elis hányom magam legtöbbször.

Figyelt kérdés

Biztos hogy van szociális fóbiám is mert soha nem akarok menni sehova.

Mindenre pánikolok, csajozni se tudok ez miatt.

Duscoba se merek menni.

Szorongok állandóan.

A társaságom is utálatos kétszinű brigád ez is zavarhat (unokatestvérek egy két haver úgymond)

Nemtudom mitcsináljak ennek remgetek hülye fóbia



2020. júl. 24. 22:40
 1/5 A kérdező kommentje:
17 /f
2020. júl. 24. 22:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy jó pszichológus sokat segíthetne.
2020. júl. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt zárkózottabb vagy, mint a többség, tehát meg van - ahogy te is írod - a szociális fóbiád. DE az is sokat nyom a latban, hogy olyanokkal mennél, akiket nem szeretsz, netán megvetsz, és olyan helyekre mennétek, ami eleve viszolygást vált ki belőled.


Ha nem akarsz, ne menj! Ilyen - általad utálatosnak nevezett - társasággal pedig főleg ne!

Nem jársz discoba? Nagy ügy! Ismerkedni lehet máshol is!

Viszont a szorongásod, pánikod, és fóbiádra mindenképp kellene valami szaksegítség.

2020. júl. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akár a szuleimmel megyek valahova akkor is ezek a tunetek
2020. júl. 25. 19:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez! De én emetofóbiás vagyok. (általában nem hányok)
2020. aug. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!