Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kívánom állandóan a csokit?

Miért kívánom állandóan a csokit?

Figyelt kérdés

Ha menstrialok vagy előtte 1-2 nappal ha nem jutok csokihoz megorulok... De azutobbi időben nem csak akkor. Oda figyelek mit eszek, csipszet eleve nem eszek max. évente 1x.se süti se fehér kenyér.

De az utóbbi időben az edessegert megorulok egyszerűen. N27


2020. júl. 25. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
a hormonok
2020. júl. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a csokit, akkor szerencsés vagy, én ilyenkor óránként tudnék enni bármit, és komoly mennyiségeket.
2020. júl. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de én is korlátlan mennyiséget tudnék csokiból enni sajnos. Ha megfogadom, hogy ne meszem többet, azt is 1-2 napig bírom maximum.
2020. júl. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a ciklusomtól függetlenül mindig nasiznék... A csokit nem szeretem, de a chipssel, popcornnal, néha cukorral is így vagyok :/
2020. júl. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hormonok, ásványianyag-hiány. Cink, szelén esetleg. Próbálj meg magas kakaótartalmú étcsokoládét választani. Ha nagyon nem szereted, létezik az ún. darkmilk csoki (az ét- és a tejcsokoládé keveréke). Ha a mennyiségre figyelsz, semmi bajod nem lesz tőle, a jó minőségű csoki mértékkel, pl. 15-25 gramm/nap egészséges. (Tehát max.negyed tábla, ha több csusszanna le, érdemes edzéssel, mozgással kompenzálni.)
2020. júl. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! 😊
2020. júl. 25. 17:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Menstruacio elott a falanksag nagyon jellemzo. En ejfelkor arra ebredek, hogy sajtot, savanyusagot, kekszeket kell osszezabalnom.
2020. júl. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!