Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi tegyek, mitől lehet ?

Mi a fene kérdése:

Mi tegyek, mitől lehet ?

Figyelt kérdés
Mindkét csípőmben protézis van, 4-5 évesek, eddig szuper volt minden.Bicajozok, táncolok, a házimunka se fog ki rajtam. KB.2 hónapja fájdogál a jobb, mostmár dagad is és egyre jobban fáj a bokám.. Mostmár dagad a bal is. Tudom, orvos, de mi lehet ez ? Izületi gyulladás ?

2020. júl. 27. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg minden lehet, csak orvso tudja megmondani alapos kivizsgálás után.
2020. júl. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*orvos
2020. júl. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem voltam pontos,csak a bokám dagad.Távgyógyításban gyulladáscsökkentő, izomlazító gélt javasolt az orvos, meg vizes ruha és pihentetés. De én táncolni, meg bicajozni szeretnék ! Nagyon félek, hogy vége !
2020. júl. 29. 15:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg magnéziumot szedni, vízhajtó teát inni és kevesebb fehérjét fogyasztani - ez mind csökkenti az izületi gyualldásokat.
2020. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsónak, köszönöm !Hasznos tanácsot adtál !
2020. júl. 30. 08:04
 6/7 A kérdező kommentje:
Fehérje mentes étrendre szivesen fogadok ötleteket, bevált receptet.
2020. aug. 26. 14:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Az értendnek nem fehérjementesnek kellene lenni, csak erösen csökkentett fehérjebevitelnek.

Erre a legalkalmasabb a föként növényekre alapozott étrend, sok-sok zöldségféle különböz módokon elkészítve.

Javaslom, kereesgélj a vegetáriánus illetve vegán receptek közt - azokkal ne foglalkozz, ahol különböz speciális hozzávalók is kellenek, de rengeteg van, ahol csak teljesen normális zöldségfélékböl készítenek ízletes és sokféle fogást.

2020. aug. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!