Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Illik orvoshoz rövidnadrágban...

Illik orvoshoz rövidnadrágban menni?

Figyelt kérdés

2020. júl. 28. 06:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsit árnyalhatnád a témát.
2020. júl. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Háziorvoshoz kell bemennem, és van egy combközépig érő rövid farmerem. Ennél csak sokkal rövidebb van, amit nyilván nem illik hivatalos helyre felhúzni, a másik opció viszon a hosszúnadrág, de mivel oda-vissza két órát gyaloglok, nem biztos, hogy ma olyan jó ötlet lenne.
2020. júl. 28. 07:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó a combkozepig erő farmer.
2020. júl. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Minek mennél hosszúban, ezer fok lesz ma. Lehet, az orvos is rövidben lesz. Egyedül a sportos nagyon rövidet nem ajánlanám, de amikor ilyen meleg van, szerintem még azért sem szólna senki.
2020. júl. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem felülre azért vegyél valamit, meg cipőt is.
2020. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Háziorvos vagyok. Szerintem a kollégák egy nem kis része szintén rövidgatyában rendelt ma a 100 fokban, vagy valami lenge szoknyában, szóval ezen nem hiszem, hogy megsértődne bárki ilyen melegben. Aki meg megsértődik azzal meg nem kell foglalkozni.


Egyébként ha szigorúan nézzük nyilván nem illik, de basszus meleg van na.

2020. júl. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!